Dají se tělové svíce HOXI použít jako prevence respiračních onemocnění?

HOXI-telove-svice---prevence-na-respiracni-onemocneni--01Stále více z nás se zajímá o to, jak předejít běžným onemocněním, jako je nachlazení, chřipky, a další respirační onemocnění dýchacích cest. Všude najdeme mnoho informací o jednotlivých nemocech, co je způsobuje a jak se přenáší. Mnoho z nás ovšem podceňuje často zdůrazňovaný význam prevence.

Doporučená aplikace tělových svící HOXI nemá za úkol nahrazovat lékaře, je však dobré o této možnosti vědět, abyste si mohli vypomoci sami v případě, že chcete vyzkoušet neinvazvivní, alternativní metodu, a nechcete nebo nemůžete jít k lékaři.

V rámci prevence doporučujeme používat tělové svíce HOXI, a to na povzbuzení imunitního systému.

Aplikaci tělových svící Hoxi doporučujeme jak v období akutních nemocí, tak i preventivně. V případě, že často trpíte virózami, záněty horních nebo dolních cest dýchacích, angínami, alergiemi, ale i ekzémy nebo kožními problémy způsobenými oslabenou imunitou nebo přecitlivělostí organismu na stres, určité druhy virů a bakterií, doporučujeme následující postup:

V případě prevence onemocnění doporučujeme v prvním týdnu aplikovat denně tělovou svíci HOXI dle následujícího postupu:

  1. První den aplikujeme 1 tělovou svíčku Hoxi nad pupek a 1 tělovou svíčku Hoxi na brzlík
  2. Druhý den aplikaci vynecháme.
  3. Třetí den aplikujeme opět 1 tělovou svíčku Hoxi nad pupek a 1 tělovou svíčku Hoxi na brzlík

Tento postup můžeme provádět opakovaně libovolně dlouho dle potřeby.

V případě probíhajícího akutního onemocnění doporučujeme použít tělové svíce HOXI následujím způsobem:

Kašel

Na kašel použijeme dvě tělové svíce HOXI denně, tři dny po sobě. Další tři dny aplikujeme po jedné svíčce. Tělové svíce HOXI přikládáme na místo ve vzdálenosti 3 prstů od krční jamky na hrudní kost. Při bolestivém kašli přikládáme přímo na bolestivé místo. Poté jeden den aplikaci vynecháme. celý postup opakujeme do vymizení potíží.

Rýma a nachlazení

Při nachlazení nebo akutní rýmě můžete aplikovat ušní a tělové svíce HOXI ihned, když se projeví první příznaky. První den použijte dvě svíce Hoxi. Jednu tělovou svíci aplikujte na brzlík, jehož stimulace povzbuzuje celkově imunitní systém. Druhou ušní svíčku Hoxi aplikujte na kořen nosu - mezi obočí. Druhý den použijte dvě ušní svíčky Hoxi, tentokrát na oba spánky. Položte se na bok a z každé strany (po sobě), na místo spánku, aplikujte po jedné svíči Hoxi. Třetí den zopakujte proceduru z prvního dne.

  1. První den aplikujeme 1 tělovou svíčku Hoxi nad pupek a 1 na brzlík
  2. Druhý den aplikujeme 1 tělovou svíci Hoxi nad pupek, 1 na brzlík a opět 1 nad pupek

Doporučení:

  • Tento postup můžeme opakovat do zlepšení potíží
  • V případě zvýšené teploty - horečky nad 37,5°C tělové svíce HOXI nedoporučujeme použít!

Doporučené typy tělových svící HOXI pro aplikaci:

Obecně platí, že není tak důležité, jaký esenciální olej je součástí tělové svíce HOXi, ale samotná funkce naší svíce. Doporučujeme tělové svíce HOXI v kónickém tvaru, které zaručují lepší účinek než klasické rovné svíce. (rychleji začínají "pracovat"). U našich tělových svící Hoxi je samozřejmostí ochranný filtr z gázy.

 Ukázka aplikace tělové svíce Hoxi nad pupek

HOXI Ukázka aplikace tělové svíce Hoxi nad pupek

Ukázka aplikace tělové svíce Hoxi nad brzlík HOXI Ukázka aplikace tělové svíce Hoxi nad brzlík 


Výběr "vůně" podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje. 


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.

 

Mějte na paměti, že ušní ani tělové svíce Hoxi nenahrazují lékaře!