Artritida

Jak aplikovat tělové svíce Hoxi na artritidu?

ARTRITITA - jak použít tělové svíce HOXI - doporučení

Při akutním projevu artritidy můžeme použít až 4 tělové svíce HOXI denně na místo projevu. Pokud se artritida projevuje na více místech na těle, rozprostřeme aplikaci tak, abychom použili maximálně čtyři tělové svíce HOXI za jeden den. To znamená, že aplikujeme pouze jednu svíčku na čtyři postižená místa. Takto aplikaci provádíme tři po sobě následující dny.

V případě prevence, aplikujeme svíčky na místa, kde se artritida projevuje jednou za 14 dní. Také doporučujeme prokládat pravidelnou aplikací tělové bílé svíce do místa 1 cm nad pupík rovněž 1x za 14 dní.

Doporučené tělové svíce HOXI na aplikaci:

 


Psychosomatický pohled na artritidu

Psychosomatika nemocí - Hoxi tělové a ušní svíceProjevů artritidy může být mnoho. V případě artritidy hrudních obratlů může být příčina v nezpracovaných pocitech méněcennosti a nedostatečnému pocitu opory. Zasahuje-li artritida do kyčelní oblasti, může se jednat o pocity méněcennosti  v sexuálním kontextu. Při postižení jednoho či více kloubů může souviset s pocitem ponižování a nerespektování okolní autoritou, kdy se „bolestivě podřizujeme“.

Revmatoidní artritida u dospělých velice často souvisí s neakceptováním sebe nebo ostatních, ve velkých požadavcích na okolí či v přílišné sebekritičnosti. Revmatoidní polyartritida, která postihuje již několik kloubů v těle, mnohdy souvisí s nezpracovaným pocitem méněcennosti a tísnivým pocitem viny.

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 


Výběr "vůně" svíce Hoxi s esenciálním olejem podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Pro Vás, kdo chcete a máte zájem se naučit více, jsme připravili Kurz použití tělových a ušních svící HOXI - vhodný i pro začátečníky, nebo se můžete naučit Triangulární HOXI terapii © tělovými svícemi - speciální harmonizační techniku využívající prvky čínské medicíny, bioenergetických polí lidského těla a energetických drah. Terapie využívá také účinky frekvencí barev a jejich působení na duševní složku člověka. Součástí techniky je také Psychosomatika a aplikace tělových a ušních svící HOXI - vhodná jak pro terapeuty, maséry a lékaře, tak i pro laickou veřejnost, která již má se svícemi HOXI praktické zkušenosti.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.