Akné

Jak použít tělové svíce HOXI na Akné?

Jak aplikovat tělové svíce Hoxi při akné?Na akné je třeba provést aplikaci několikrát.
První týden aplikujeme denně jednu tělovou svíci HOXI (můžeme použít také ušní svíce) na nejvíce postižená ložiska. Místa můžeme každý den vystřídat, vždy však necháváme jedu svíčku celou vyhořet na jednom místě.
Druhý týden svíčky neaplikujeme.
Třetí týden opakujeme proceduru z prvního týdne.
Čtvrtý týden opět neaplikujeme.
Pátý týden ob den přikládáme svíčku na postižená místa.

Dále děláme preventivní ošetření 1 x měsíčně v jednom týdnu aplikujeme ob den po jedné svíčce na postižená místa. 

Doporučené typy svíček HOXI na aplikaci:


Psychosomatický pohled na akné

Psychosomatika nemocí - Hoxi tělové a ušní svíceČastou příčinou podvědomého postoje akné je pocit odmítání sebe – vlastní osobnosti nebo pocit odmítání okolím. Často vede k izolaci jedince v rámci celku a pocit odmítnutí ještě zesiluje. Často se také jedná o vyjádření strachu z ublížení okolím skrze kůži, která „odpuzuje“ a postižený si tak dodržuje patřičný sociální a emoční odstup od okolí.

Jedince s akné mají problémy se začlenit do skupiny, trpí sníženou sebedůvěrou. Velmi častý pocit, který lidé trpící akné popisují, je strach z bytí sám sebou, jelikož se snaží naplňovat očekávání rodičů, čímž se stávají méně emancipovanými.

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 

 


Výběr "vůně" svíce Hoxi s esenciálním olejem podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Pro Vás, kdo chcete a máte zájem se naučit více, jsme připravili Kurz použití tělových a ušních svící HOXI - vhodný i pro začátečníky, nebo se můžete naučit Triangulární HOXI terapii © tělovými svícemi - speciální harmonizační techniku využívající prvky čínské medicíny, bioenergetických polí lidského těla a energetických drah. Terapie využívá také účinky frekvencí barev a jejich působení na duševní složku člověka. Součástí techniky je také Psychosomatika a aplikace tělových a ušních svící HOXI - vhodná jak pro terapeuty, maséry a lékaře, tak i pro laickou veřejnost, která již má se svícemi HOXI praktické zkušenosti.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.