Opar labiální

Aplikace ušních svící HOXI na labiální opar

  1. Aplikace ušních svící HOXI na labiální oparNa opar nikdy neaplikujeme svíce v den, kdy se opar objeví.
  2. Druhý den aplikujeme jednu ušní svíčku za ucho na straně obličeje, kde se opar nachází.
  3. Třetí až pátý den aplikujeme svíčku přímo na opar do místa, kde se opar nachází ve vzdálenosti 1 cm od okraje oparu.

V případě, že se jedná o velmi častý výskyt oparů, lze provádět prevenci, a to, jednou za 14 dní přikládáním ušním svíček za každé ucho. Tuto prevenci můžeme udělat v jednom dni.

Doporučené typy svíček HOXI na aplikaci:

Tělové ani ušní svíce HOXI nenahrazují lékaře!

HOXI-Psychosomatický pohled na labiální oparPsychosomatický pohled na labiální opar

Opar na rtu je velmi často důsledkem frustrace či vnitřního znepokojení, které předcházelo jeho výsevu. Často souvisí s vnitřním hněvem nebo dokonce projevením lítosti, že jsme byli vmanipulováni do nějaké situace. V některých případech je projevem touhy někoho políbit a nemoci to učinit a také projevem odmítání milované osoby i na emocionální úrovni.

 

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 

 


Výběr "vůně" podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.