Krevní tlak nízký

Aplikace tělových svící HOXI na nízký krevní tlak

Aplikace tělových svící HOXI na nízký krevní tlakSvíce HOXI můžeme aplikovat na tři místa na těle – krční páteř, brzlík, 1 cm nad pupík. Při velmi nízkém tlaku doporučujeme aplikace tři po sobě následující dny vždy po jedné svíčce: 

  1. 1.den nad pupík,
  2. 2.den na brzlík
  3. 3.den na krční páteř.

Poté týden svíce neaplikujeme a pak zopakujeme.

Jako prevenci doporučujeme tuto kůru dělat vždy 1 x za dva měsíce.

Doporučené typy svíček HOXI na aplikaci:

Tělové ani ušní svíce HOXI nenahrazují lékaře!

Psychosomatický pohled na nízký krevní tlak

HOXI-Psychosomatický pohled na nízký krevní tlakNízký krevní tlak nebo-li hypotneze je často somatizování psychických pocitů neschopnosti bojovat s problémy života, je také projevem vnitřní skleslosti, pocitem samoty a ztrátou životní motivace. Lidé trpící nízkým tlakem se mohou cítit neschopní a neužiteční, často trpí pocitem zneužívání a využívání okolím.

 

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 

 

 


Výběr "vůně" podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.