Ledviny

Aplikace tělových svící HOXI při problémech s ledvinami

Aplikace tělových svící HOXI při problémech s ledvinamiPři akutních problémech s ledvinami – zánět, prochlazení - doporučujeme aplikaci tělových svíček HOXI provést ihned po zjištění problému. Aplikujeme vždy po jedné svíčce na každou stranu v oblasti ledvin.

  1. První den přiložíme svíčku na každou stranu do místa ledvin.
  2. Druhý den aplikujeme jednu svíčku na oblast cca. 5 cm pod pupek, můžeme použít i černou nebo bílou tělovou "energetizující" svíci.
  3. Třetí den opět přiložíme jednu tělovou svíci na každou ledvinu.
  4. Čtvrtý den aplikujeme jednu tělovou svíci na oblast cca. 5 cm pod pupek, můžeme použít i černou nebo bílou tělovou "energetizující" svíci.
  5. Pátý až desátý den přikládáme 1 tělovou svíci na oblast bederní páteře mezi ledviny.

Při vleklých potížích s ledvinami je velmi dobré provádět prevenci vzniku akutního stavu, a to 1x týdně aplikovat svíčky na obě ledviny a jednu svíčku, nejlépe energetizující bílou nebo černou tělovou cca. 5 cm po pupek.

 

Doporučené typy svíček HOXI na aplikaci:

 

Tělové ani ušní svíce HOXI nenahrazují lékaře!

Psychosomatický pohled na problémy s ledvinami

HOXI-Psychosomatický pohled na problémy s ledvinamiPotíže s ledvinami z psychosomatického hlediska velice často souvisí s primárním strachem o přežití, pocitem izolace nebo pocitem z nedostatku lásky z okolí. Také se často jedná o vnitřní konflikt, který vznikl v nějaké traumatické situaci, kdy jsme se cítili „intoxikováni“, ať už chemicky či lidmi nebo prostředím. Častější potíže s ledvinami vykazují lidé, kteří trpěli nedostatkem mateřské lásky a cítili se „nechaní na pospas“ a bez emocionální opory v útlém věku. Často se lidé domnívají, že ledviny, jakožto párový orgán, souvisí s partnerskými vztahy, ale spíše než s nimi, souvisí se vztahy s matkou. V dospělosti se mohou problémy s ledvinami projevit z podmiňovaného mentálního vzorce strachu ze ztráty majetku nebo rodiny, strachu ze zničení a zruinování vlastní osobnosti. Cysta na ledvině se může vytvořit jako důsledek hlubokého traumatu v útlém dětství nebo v prenatálním věku.

 

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 


Výběr "vůně" podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.