Nadýmání a plynatost

Aplikace tělových svící HOXI při nadýmání a plynatosti

Aplikace tělových svící HOXI při nadýmání a plynatostiPři akutních potížích s plynatostí nebo nadýmáním doporučujeme použití 1 – 3 tělových svící HOXI denně na místo 1 cm nad pupek nebo přímo lokálně, kde se pohmatem nebo bolestí plynatost projevuje nejvíce. Tělové svíce HOXI aplikujeme ihned po sobě nebo s rozestupem max 2 hodiny.

 

Aplikace tělové svíce HOXI při chronických projevech plynatosti a nadýmání:

  • První den: 3 tělové svíce HOXI aplikujeme lokálně nebo 1 cm nad pupek
  • Druhý den: 2 tělové svíce HOXI
  • Třetí den: 1 tělovou svíci HOXI
  • Čtvrtý den: svíce neaplikujeme
  • Poté po dobu 14 dnů lokálně přikládáme 1 tělovou svíci HOXI ob 1 den
  • Další týden tělové svíce HOXI neaplikujeme
  • Po dalším týdnu v případě potřeby celou proceduru opakujeme

Jako prevenci doporučujeme pravidelné přikládání tělových svící HOXI
1x za 14 dní 2-3 tělové svíce denně.

 

Doporučené typy svíček HOXI na aplikaci:

 Tělové ani ušní svíce HOXI nenahrazují lékaře! 

HOXI-Psychosomatický pohled na nadýmání a plynatostPsychosomatický pohled na nadýmání a plynatost

Plyny ve střevech mohou ukazovat, že lpíme na něčem, co nám již nepřináší užitek. Velice často nadýmání souvisí se strachem a vnitřními obavami.

 

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 

 

 


Výběr "vůně" podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.