Celulitida

Aplikace tělové svíčky při Celulitidě

Jak správně aplikovat tělové svíce HOXI při Celulitidě?Na zlepšení projevů celulitidy jsou tělové svíce HOXI výborným řešením. Pomáhají v okysličování buněk a vitalizují postižené místo. Celulitidu tělovými svícemi HOXI můžeme zřetelně zlepšit. První část kůry provedeme tak, že denně aplikujeme max. 4 svíčky na postižená místa, tedy většinou zadní část stehen a hýždí po dobu 14 dnů.

Vždy přikládáme po jedné svíčce

  1. 1x pravé stehno
  2. 1x levé stehno
  3. 1x pravá strana hýždí
  4. 1x levá strana hýždí.

Pak týden svíčky neaplikujeme. Po týdnu kůru zopakujeme. Dále udržujeme optimální tok energie v postižených místech tak, že aplikujeme: 

  1. 1x týdně 4 svíčky,
  2. 1x pravé stehno
  3. 1x levé stehno
  4. 1x pravá strana hýždí
  5. 1x levá strana hýždí

Doporučené typy svíček HOXI na aplikaci:


Psychosomatický pohled na celulitidu

Psychosomatika nemocí - Hoxi tělové a ušní svíceCelulitida může být často spojena s přílišnou kritikou svého fyzického vzhledu, a to na podvědomé úrovni. Může za ní stát i pocit méněcennosti, představa o vlastní nedokonalosti a nespokojenost s fyzickým vhledem.

Zajímavé je, že mnoho žen s celulitidou popisuje přítomný subjektivní pocit viny z vlastí lenosti, který neodpovídal realitě.

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 

 

 


Výběr "vůně" svíce Hoxi s esenciálním olejem podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Pro Vás, kdo chcete a máte zájem se naučit více, jsme připravili Kurz použití tělových a ušních svící HOXI - vhodný i pro začátečníky, nebo se můžete naučit Triangulární HOXI terapii © tělovými svícemi - speciální harmonizační techniku využívající prvky čínské medicíny, bioenergetických polí lidského těla a energetických drah. Terapie využívá také účinky frekvencí barev a jejich působení na duševní složku člověka. Součástí techniky je také Psychosomatika a aplikace tělových a ušních svící HOXI - vhodná jak pro terapeuty, maséry a lékaře, tak i pro laickou veřejnost, která již má se svícemi HOXI praktické zkušenosti.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.