Svaly ztuhlé

Aplikace tělových svící HOXI na ztuhlé svalyAplikace tělových svící HOXI na ztuhlé svaly

Tělové svíce HOXI přikládáme lokálně, tedy na bolestivé místo. Můžeme použít dvě tělové svíce HOXI na jedno místo. Denně maximálně čtyři tělové svíce HOXI. Dle potřeby opakujeme i druhý den.

 

Doporučené typy svíček HOXI na aplikaci:

 

Ušní ani tělové svíce HOXI nenahrazují lékaře!

HOXI-Psychosomatický pohled na ztuhlé svalyPsychosomatický pohled na ztuhlé svaly

Svaly obecně představují naše úsilí a motivaci pohybu vpřed. Bolesti svalů mohou souviset se strachem posunout se vpřed, jít dál, rovněž ale mohou signalizovat potřebu si odpočinout. Spastické svaly mohou souviset s pocitem, že život je jen o práci, že se musíme příliš namáhat, abychom dostali to, co chceme. Ztuhlé svaly také souvisí s nemotivovaností dělat něco, co nás nebaví a s povinností toto dělat.

 

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 

 


Výběr "vůně" podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.