Nespavost

Aplikace tělových svící HOXI při nespavosti a při problémech s usínáním

Aplikace tělových svící HOXI při nespavosti a při problémech s usínánímPři problémech s usínáním nebo nespavostí máme několik možností. Tyto možnosti lze i mezi sebou kombinovat. Využijte tu, která Vám bude nejlépe vyhovovat.

1. varianta - První dva dny aplikujeme tělovou svící HOXI nad pupík - 2-3ks po sobě. Dalších 5 dní aplikujeme 1ks tělové svíce HOXI také nad pupík. Opakujeme dle potřeby či zlepšení stavu. Ve většině případů se problémy se spánekm zlepší za 3-4 dny.

2. varianta - 3 dny po sobě aplikujeme 2ks tělových svíček HOXI po sobě. První nad pupík a druhou nad brzlík. Poté 7 dní vynecháme a můžeme opakovat dle potřeby.

3. varianta - Aplikujeme 1ks tělové svíce HOXI nad pupík. Každý den před spaním dokud se problémy nezačnou lepšit. Většinou 3-4 den nejdéle se problémy se spánkem začnou lepšit.

Doporučené typy svíček HOXI na aplikaci:

 V případě, že problém z nespavostí je psychického původu - například dlouhodobý stres, problematické životní období, deprese apod. doporučujeme používat černé nebo bílé očistné tělové svíce HOXI první dva dny.

Tělové ani ušní svíce HOXI nenahrazují lékaře!
 

Psychosomatický pohled na nespavost

HOXI-Psychosomatický pohled na nespavostNejčastěji bývá nespavost spojována s hlubokým a nezpracovaným pocitem viny, kdy jsme měli něco udělat a nic jsme neudělali. Velice často souvisí s vnitřní zlobou na sebe samotného, že jsem nevyužili nějaké šance či příležitosti. Tyto situace mohly vniknout i ve vzdálenější minulosti a nemusíme si jich být již vůbec vědomi, neboť jsou součástí podvědomí. Může se jednat i o velmi fatální lidské moment, kdy člověk přisoudí svou vinu smrti blízké osoby, které tzv. „nemohl pomoci“. U starších lidí mže být nespavost spojená dokonce i se strachem ze smrti. V případě přechodné nespavosti můžeme hledat souvislosti v momentálních situacích a stresu, kterým procházíme.

 

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 


Výběr "vůně" podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.