Vaječníky

Aplikace tělových svící HOXI na problémy s vaječníky

Aplikace tělových svící HOXI na problémy s vaječníkyTělové svíce HOXI přikládáme lokálně.

  1. První den 3 tělové svíčky lokálně,
  2. Druhý den 2 tělové svíce,
  3. Třetí den 1 tělovou svíci.
  4. Čtvrtý den neaplikujeme.
  5. Poté po dobu 14 dnů lokálně přikládáme jednu svíčku každý den. 
  6. Další týden neaplikujeme.
  7. Po dalším týdnu celou proceduru opakujeme.

Jako prevenci doporučujeme pravidelné přikládání svíček do míst, které mají tendence cysty vytvářet, a to 1 x za 14 dní 2-3 svíčky denně.

Doporučené typy svíček HOXI na aplikaci:

Ušní ani tělové svíce HOXI nenahrazují lékaře!


Výběr "vůně" podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.