Trávení

Aplikace tělových svící HOXI na podporu trávení

Aplikace tělové svíce HOXI na podporu tráveníNa podporu trávení nebo na problémy s trávením doporučujeme provést kůru s detoxikací trávicího traktu. Aplikace tělové svíce Hoxi na pupek nebo oblast žaludku je velmi jednoduchá a zvládnete ji i sami. Pokud se na aplikaci necítíte, požádejte o pomoc někoho ze svých blízkých, případně vyhledejte terapeuta, který se svícemi Hoxi pracuje.

  1. 3 dny po sobě aplikujeme 2 tělové svíce po sobě:
    1. Černou tělovou svíci HOXI 1 cm nad pupek.
    2. Standardní tělovou svíčku HOXI na žaludek.
  2. 4 - 6 den (3 dny) svíce neaplikujeme - vynecháme aplikaci.
  3. Poté 2x opakujeme celou proceduru.

Jako prevenci nebo podporu detoxikace doporučujeme tuto aplikaci 2x ročně. 
Neaplikujte tělové svíce HOXI přímo do pupku a ihned po jídle!
Tělové svíce Hoxi lze také kombinovat s jinými terapiemi či léčebnými procesy. Tělové svíce Hoxi mají optimální délku i tvar svíce pro co nejlepší účinek, a jejich součástí je samozřejmě i ochranný filtr z gázy uvnitř každé svíce.

Doporučené typy tělových svíček HOXI na aplikaci:

Tělovými svícemi Hoxi Nature - bez esenciálních olejů, lze nahradit všechny ostatní typy tělových svící.

Mějte na paměti, že tělové ani ušní svíce Hoxi nenahrazují lékaře!
Nezapomeňte také při použití tělových svící Hoxi dodržovat bezpečnost.

HOXI-Psychosomatický pohled na tráveníPsychosomatický pohled na trávení

Trávicí proces z hlediska psychosomatiky představuje naši schopnosti zadržovat a nechat jít. Potíže s trávením mohou být odrazem našeho emočního ladění, skrytých tendencí agresivity a potlačených emocí.

Obecně bychom měli zadržovat vše, co je pro nás vhodné a vše nevhodné nechat odejít. Zácpa může souviset se strachem z vlastních chyb a znelíbení se okolí, vírou v něco, čeho se držíme. Průjem naopak může znamenat zavrhování něčeho.

 

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 


Výběr "vůně" podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


HOXI--tělové-a-ušní-svíce---jak-použít-na-podporu-traveni---bolesti-bricha---01 HOXI--tělové-a-ušní-svíce---jak-použít-na-podporu-traveni---bolesti-bricha---02

HOXI--tělové-a-ušní-svíce---jak-použít-na-podporu-traveni---bolesti-bricha---03Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.