Trávení

Aplikace tělové svíce HOXI na podporu trávení

Aplikace tělové svíce HOXI na podporu tráveníNa podporu trávení nebo na problémy s trávením doporučujeme provést kůru s detoxikací trávicího traktu.

  1. První den aplikujte jednu černou tělovou "energetizující" svíci do místa 1 cm nad pupek a vzápětí použít další tělovou svíci HOXI.
  2. Druhý den pak aplikovat jednu tělovou svíci HOXI na oblast žaludku a druhou opět nad pupek.
  3. Třetí den neaplikujeme.
  4. Poté zopakujeme proceduru z prvního a druhého dne.

Doporučujeme preventivní ošetření tělovými svícemi HOXI opakovat 1 x měsíčně.

Doporučené typy svíček HOXI na aplikaci:

 

HOXI-Psychosomatický pohled na tráveníPsychosomatický pohled na trávení

Trávicí proces z hlediska psychosomatiky představu naši schopnosti zadržovat a nechat jít. Potíže s trávením mohou být odrazem našeho emočního ladění, skrytých tendencí agresivity a potlačeného smutku. Obecně bychom měli zadržovat vše, co je pro nás vhodné a vše nevhodné nechat odejít. Zácpa může souviset se strachem z vlastních chyb a znelíbení se okolí, vírou v něco, čeho se držíme. Průjem naopak může znamenat zavrhování něčeho.

 

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 

 


Výběr "vůně" podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.