Očistná BÍLÁ tělová svíce HOXI - fotonávod

Bílé tělové svíce HOXI můžeme použít také při uvolnění stresu, při psychických problémech, při vyčerpání, při špatné náladě, nervozitě, lítosti, sebelítosti, smutku, depresích, potlačeném vzteku, pochybnostech a celkovému povzbuzení organismu na fyzické i duševní úrovni.

Očistná bílá tělová svíce HOXI a její užití

Očistné a relaxační bílé tělové svíce HOXI můžete použít i sami. Použití je velmi jednoduché. Připravíme si misku s vodou na uhašení svíce, zapalovač nebo zápalky na zapálení. V případě potřeby můžete použít ochranné kolečko, které si vystřihnete podle návodu v příbalovém letáku. Zkušenější uživatelé nebo terapeuté mohou svíci použít podle svých zvyklostí.

Připravili jsme pro Vás jednoduchý fotonávod jak očistnou bílou svíci HOXI aplikovat nad pupek. Toto místo je nejvhodnějším místem pro aplikaci při psychických problémech, detoxikaci a redukci váhy.

V případě alergií na včelí vosk, můžete bílou tělovou svící HOXI nahradit klasické "žluté" tělové svíce s kurkumou a včelím voskem. Zkušení terapeuté, kteří kombinují práci se svícemi HOXI s jinými technikami, mohou bílou tělovou svíci HOXI použít také v oblasti 7. čakry (korunní).

Aplikace očistné bílé tělové svíce HOXI - fotonávod

1. Co potřebujeme před aplikací bílé tělové svíce HOXI

Před aplikací svící HOXI si připravte misku s vodou na uhašení a zapalovač nebo zápalky. Doporučujeme také použití ochranného kolečka, které si můžete vystřihnout podle návodu v příbalovém letáku.

HOXI-ušní-a-tělové-svíce--Co potřebujeme před aplikací bílé tělové svíce HOXI

2. Zapálení očistné bílé tělové svíce HOXI

Připraveným zapalovačem nebo zápalkami svíci zapálíme na horním - širším konci a před samotnou aplikací necháme krátce rozhořet.

HOXI-ušní-a-tělové-svíce- Zapálení očistné bílé tělové svíce HOXI

3.1. Přiložení očistné bílé tělové svíce HOXI na místo aplikace

Zapálenou bílou očistnou tělovou svíci HOXI přiložíme na místo aplikace spodním - užším koncem (např. nad pupek) a dbáme na to, aby ze spodní části neunikal dým.Svíci držíme vždy kolmo k tělu, a na jednom místě. Svící zásadně nepohybujeme abychom nesnižovali její účinek.

HOXI-ušní-a-tělové-svíce- Přiložení očistné bílé tělové svíce HOXI na místo aplikace

3.2. Kombinace očistné bílé tělové svíce HOXI s jinými technikami

Zkušení terapeuté a maséři mohou kombinovat aplikaci očistné tělové svíce HOXI s jinými terapeutickými technikami a metodami. Díky vhodným kombinacím technik můžete docílit lepších výsledků.

HOXI-ušní-a-tělové-svíce- Kombinace očistné bílé tělové svíce HOXI s jinými technikami

3.3. Aplikaci očistné bíllé tělové svíce HOXI nad pupek zvládnete i sami

V případě použití bílé očistné svíce HOXI nad pupek si zvládnete svíci aplikovat i sami. Nezapomeňte mít připravenu misku s vodou na uhašení a dbát zvýšené pozornosti při práci se svící.

HOXI-ušní-a-tělové-svíce- Aplikaci očistné bíllé tělové svíce HOXI nad pupek zvládnete i sami

4. Průběh hoření očistné bílé tělové svíce HOXI

V průběhu hoření očistné bílé tělové svíce HOXI stále držíme svíci na jednom místě a nehýbeme s ní. Svíci máme neustále pod kontrolou a dbáme i na to, aby zespodu neunikal dým.

HOXI-ušní-a-tělové-svíce- Průběh hoření očistné bílé tělové svíce HOXI

5. Dohoření očistné bílé tělové svíce HOXI

Svíci necháme odhořet na místě aplikace co nejvíce k vyznačené značce na svíci. Jakmile svíce k této značce odhoří, ukončete aplikaci.

HOXI-ušní-a-tělové-svíce- Dohoření očistné bílé tělové svíce HOXI

6. Ukončení aplikace bílé očistné tělové svíce HOXI

Po odhoření očistné tělové svíce HOXI ji opatrně sundejte z místa aplikace a uhaste v připravené misce s vodou. V případě, že si svíci aplikujete sami, mějte vždy připravenu misku s vodou blíž k ruce.

HOXI-ušní-a-tělové-svíce- Ukončení aplikace bílé očistné tělové svíce HOXI

7. Uhašení bílé očistné tělové svíce HOXI

Jakmile svíci sundáte z místa aplikace, pečlivě ji uhaste v připravené misce s vodou a zkontrolujte zda již nehoří.

HOXI-ušní-a-tělové-svíce- Uhašení bílé očistné tělové svíce HOXI

8. Kontrola nedopalku bílé očistné tělové svíce HOXI

Po uhašení očistné bílé tělové svíce HOXI mohou terapeuté a zkušenější uživatelé, na základě svých zkušeností, zkontrolovat nedopalek.

HOXI-ušní-a-tělové-svíce- Kontrola nedopalku bílé očistné tělové svíce HOXI


V případě, že si netroufáte na aplikaci bílých očistných a relaxačních tělových svící HOXI sami, navštivte terapeuta nebo maséra, který svíce HOXI používá a nechte si svíce aplikovat zkušeným profesionálem.

Děkujeme Vám, že dodržujete bezpečnostní doporučení a předcházíte tak případným zbytečným nepříjemnostem. Výrobce ušních a tělových svící HOXI nenese odpovědnost za případné nedodržení bezpečnostních podmínek a doporučení! Ušní a tělové svíce HOXI používejte vždy zodpovědně a na vlastní riziko vzhledem k práci s otevřeným ohněm!

Ušní ani tělové svíce HOXI nenahrazují lékaře!


 

Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.