Osteoporóza

Aplikace tělových svící HOXI na Osteoporózu

Aplikace tělových svící HOXI na OsteoporózuPři akutním projevu osteoporózy můžeme použít až 3 tělové svíce denně na místo projevu. Pokud se osteoporóza projevuje na více místech na těle, rozprostřeme aplikaci tak, abychom použili maximálně tři svíce za jeden den. To znamená, že aplikujeme pouze jednu svíčku na čtyři postižená místa.

Takto aplikaci provádíme tři po sobě následující dny. V případě prevence, aplikujeme svíčky na místa, kde se osteoporóza projevuje jednou za 14 dní. Také doporučujeme prokládat pravidelnou aplikací bílé svíce HOXI do místa 1 cm nad pupík rovněž 1x za 14 dní.

Doporučené typy svíček HOXI na aplikaci:

Tělové ani ušní svíce HOXI nenahrazují lékaře! 

HOXI-Psychosomatický pohled na osteoporózuPsychosomatický pohled na osteoporózu

Osteoporóza postihuje především ženy po menopauze. Nezřídka bývá projevem pocitu nedostatku vnitřní síly a s ním souvisejícím a rostoucím pocitem méněcennosti. Často jí trpí ženy, které mají pocit, že prošly životem, aniž by cokoliv hodnotného dokázaly, neboť se věnovaly především rodinným povinnostem nebo povinnostem obecně. Osteoporóza jde často ruku v ruce s podvědomým pocitem vlastní neužitečnosti. Je velmi dobré, když žena najde opět svou psychickou sílu a způsob, jak zvýšit své sebehodnoceni.

 

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 


Výběr "vůně" svíce Hoxi s esenciálním olejem podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Pro Vás, kdo chcete a máte zájem se naučit více, jsme připravili Kurz použití tělových a ušních svící HOXI - vhodný i pro začátečníky, nebo se můžete naučit Triangulární HOXI terapii © tělovými svícemi - speciální harmonizační techniku využívající prvky čínské medicíny, bioenergetických polí lidského těla a energetických drah. Terapie využívá také účinky frekvencí barev a jejich působení na duševní složku člověka. Součástí techniky je také Psychosomatika a aplikace tělových a ušních svící HOXI - vhodná jak pro terapeuty, maséry a lékaře, tak i pro laickou veřejnost, která již má se svícemi HOXI praktické zkušenosti.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.