Poradna ZDARMA

PORADNA - Jak použít ušní a tělové svíce HOXI®

HOXI---ušní-a-tělové-svíce---PORADNA-ZDARMA---poradíme-vám-jak-použít-svíce

Poradna je ZDARMA pro zákazníky a odběratele svící HOXI®

V případě, že chcete využít naše poradenství zdarma, je nutné, aby jste byl/a naším odběratelem.
(registrovaný zákazník na eshopu nebo velkoobchodní partner, masér, terapeut či prodejce našich svící HOXI®)

Na Vaše dotazy Vám odpovíme do 48h (v pracovní dny).

V případě, že nejste naším zákazníkem, můžete využít odkazy ve spodní části stránky, kde najdete rady a tipy použití na jednotlivá onemocnění nebo přímo přejděte na stránku o Použití ušních a tělových svící HOXI®, jde najdete mnoho rad a návodů jak svíce aplikovat.

V čem Vám můžeme poradit?

  • Psychické problémy
  • Psychosomatické problémy
  • Fyzické (somatické) problémy
  • Nemoci
  • Detoxikace
  • Poruchy příjmu potravy (nadváha)

Kdo Vám bude radit?

Mgr. Klára Hanzalová, psycholog (UK), lektorka a terapeutka. Ve své praxi se specializuje na psychosomatiku a rozvoj v oblasti duševního růstu. Mgr. Klára Hanzalová je zároveň odbornou lektorkou kurzů použití ušních a tělových svící HOXI® a autorkou Triangulární HOXI terapie © tělovými svícemi & Psychosomatika a aplikace tělových a ušních svící HOXI®

Co od Vás potřebujeme vědět?

Abychom Vám mohli poradit co nejlépe, potřebujeme znát co nejvíce informací o Vašem problému a tom, jak jste řešili Váš problém doposud. Využijte formulář ve spodní části stránky. Pokud budete chtít, lze přiložit také fotografii nebo jiný typ dokumentu jako přílohu.

Než nám napíšete, podívejte se, zda nenajdete odpověď na Váš dotaz v některém z našich doporučení získaných na základě mnohaletých zkušeností, ale také zkušeností terapeutů, masérů, léčitelů, lékařů i Vás, kteří ušní a tělové svíce HOXI® používáte v domácím prostředí.

 

Tato emailová poradna slouží jako podpora zdarma pro všechny naše zákazníky. Rádi bychom Vám poskytli ucelené služby, a tím je i podpora v jejich použití. Naším cílem je, aby ušní a tělové svíce HOXI® byly nejen jedničkou na trhu, ale také ve službách, které Vám přinášíme. On-line Chat, Poradna ZDARMA, Kurzy použítí, Výuka terapie svícemi, Doprava ZDARMA a hlavně kvalitní český produkt vyrobený s láskou a z kvalitních materiálů.

Poradnu mohou využívat pouze naši registrovaní zákazníci.
Pokud nejste naším zákazníkem, využijte možnost chatu ve spodní části stránky.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: