Močové cesty

Aplikace tělových svící HOXI při infekci a prochladnutí močových cest

Aplikace tělových svící HOXI při infekci a prochladnutí močových cestPři akutních problémech s močovými cestami – zánět, prochlazení - doporučujeme aplikaci tělových svíček HOXI provést ihned po zjištění problému.

  1. První den aplikujeme tři svíčky na místo ve vzdálenosti čtyř prstů pod pupek. Můžeme použít i svíčky zelené čakrové nebo růžové tělové svíce.
  2. Druhý den opakujeme.
  3. Třetí až sedmý den použijeme denně jednu až dvě tělové svíce na stejné místo. V případě potřeby opakujeme celý postup.

Pokud chcete použít tělové svíce HOXI jako prevenci vzniku onemocnění močových cest, aplikujete + x měsíčně tři po sobě jdoucí dny po 2 svíčkách na stejné místo.

 

Doporučené typy svíček HOXI na aplikaci:

Tělové ani ušní svíce HOXI nenahrazují lékaře! 

Psychosomatický pohled na prochladnutí a infekci močových cest

HOXI-Psychosomatický pohled na prochladnutí a infekci močových cestJakékoliv problémy s močí, ať již se jedná o tzv.“nachlazení“ nebo infekci z pohledu psychosomatiky velmi často souvisí s vymezováním „prostoru“, který nám náleží, tedy s naším teritoriem. Podvědomé psychologické nastavení vnitřní nejistoty a potřeby volnějšího a většího prostoru. Další souvislost můžeme nalézt v pocitu omezování a nedostatečném respektu okolí v našem teritoriu. Problémy s močovými cestami nebo močovým měchýřem se mohou projevit v souvislosti s pocitem „ohrožení vlastního teritoria“ cizí osobou.

Je tedy vhodné, abychom v sobě našli odvahu vymezit si vlastní hranice a stanovit respekt okolí, jehož nedostatek často pramení ze strachu, že se znelíbíme druhým.

 

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 


Výběr "vůně" podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.