Rýma

Aplikace Ušní svíce HOXI při rýmě

Aplikace Ušní svíce HOXI při rýměPři nachlazení nebo akutní rýmě můžete aplikovat ušní svíce HOXI ihned, když se projeví první příznaky.

  1. První den použijte dvě svíce Hoxi.
    Jednu svíci aplikujte na brzlík, jehož stimulace povzbuzuje celkově imunitní systém. Druhou svíčku aplikujte na místo „třetího oka“ mezi obočí.
  2. Druhý den použijte opět dvě ušní svíčky Hoxi, tentokrát na oba spánky. Položte se na bok a z každé strany, na místo spánku, aplikujte po jedné svíčce.
  3. Třetí den zopakujte proceduru z prvního dne.

Ušní svíce Hoxi mají téměř okamžitý účinek. Zeslabují projev nachlazení nebo rýmy, a především zkracují dobu onemocnění. Ušní svíce Hoxi při rýmě doporučujeme používat do vymizení potíží. Přibližně po dobu jednoho týdne. (cca 14ks ušních svící Hoxi)

Doporučené typy ušních svíček HOXI na aplikaci:

V případě opakovaných zánětů horních cest dýchacích (rýma) můžete použít ušní svíce Hoxi i jako prevenci na posílení imunity, a snížení četnosti onemocnění. Doporučujeme aplikaci cca 1x za 5 týdnů.

HOXI-ušní-a-tělové-svíce---rýma---jak-použít-na-rýmu-01

 

HOXI-Psychosomatický pohled na rýmuPsychosomatický pohled na rýmu

Rýma k nám z psychosomatického hlediska může vysílat signály, že si potřebujeme odpočinout. Rýma také může souviset z chaotičností myšlení. Díky tomu se často projevuje u dětí s LMD, SPCH, ADD a ADHD. U dospělých rýma může souviset s pocitem neschopnosti vyřešit nějakou situaci nebo se nějak rozhodnout, může nás tedy zastavit, abychom získali k rozhodování čas. U malých dětí bývá často rýma spojena s emočním vypětím, lítostí a nezpracovaným smutkem pramenící ze sociálních problémů s vrstevníky nebo ze zklamání v chování rodičů.

 Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 

 


Výběr "vůně" svíce Hoxi s esenciálním olejem podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Pro Vás, kdo chcete a máte zájem se naučit více, jsme připravili Kurz použití tělových a ušních svící HOXI - vhodný i pro začátečníky, nebo se můžete naučit Triangulární HOXI terapii © tělovými svícemi - speciální harmonizační techniku využívající prvky čínské medicíny, bioenergetických polí lidského těla a energetických drah. Terapie využívá také účinky frekvencí barev a jejich působení na duševní složku člověka. Součástí techniky je také Psychosomatika a aplikace tělových a ušních svící HOXI - vhodná jak pro terapeuty, maséry a lékaře, tak i pro laickou veřejnost, která již má se svícemi HOXI praktické zkušenosti.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.

 

Mějte na paměti, že ušní ani tělové svíce Hoxi nenahrazují lékaře!