Kašel vlhký

Aplikace tělových svící HOXI na vlhký kašel

Aplikace tělových svící HOXI na vlhký kašel

Na vlhký kašel doporučujeme použít (aplikovat) 2 tělové svíce HOXI denně. Tento postup opakujeme 3 dny po sobě.

  1. První aplikujeme 1 tělovou svíci HOXI nad pupek
    (doporučujeme černou tělovou svící HOXI)
  2. Druhou tělovou svíci HOXI aplikujeme na brzlík

Následující 3 dny aplikujeme jednu tělovou svíčku HOXI denně.

  1. První den aplikujeme 1 tělovou svíci HOXI na brzlík
  2. Druhý den aplikujeme 1 tělovou svíci HOXI nad pupek
    (doporučujeme černou tělovou svící HOXI)
  3. Třetí den aplikujeme 1 tělovou svíci HOXI na brzlík

V případě, že kašel neustupuje, můžeme celý postup opakovat. Pokud se vyskytuje kašel častěji než 3x ročně, doporučujeme preventivně aplikovat (použít) tělové svíce HOXI 1x za měsíc.

  • Jednu tělovou svíci HOXI nad pupek (doporučujeme černou tělovou svící HOXI) a druhou tělovou svíci HOXI aplikujeme na brzlík

Doporučené typy svíček HOXI na aplikaci:

Mějte na paměti, že ušní ani tělové svíce Hoxi nenahrazují lékaře!


Psychosomatický pohled na vlhký kašel

HOXI-Psychosomatický pohled na vlhký kašelVlhký kašel, který může přejít až do bronchitidy může naznačovat kritiku našeho rodinného či pracovního prostředí. Lidé trpící suchým kašlem mohou žít v prostředí, kde se často kritizuje, ať už běžný život, lidé či oni samotní. Kašel také může ukazovat konfrontaci s hněvem člena vlastní rodiny. Děti, které mají často tento projev vlhkého kašle, mohou tímto problémem vyjadřovat pocity hněvu svých rodičů, které ani rodič nemusí demonstrovat navenek a které ani nemusí být cílený proti dětem samotným.

 

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

  

 

 

 


HOXI--tělové-a-ušní-svíce---jak-použít-na-kašel---01

HOXI--tělové-a-ušní-svíce---jak-použít-na-kašel---02


Výběr "vůně" podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


 

Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.

 

Mějte na paměti, že ušní ani tělové svíce Hoxi nenahrazují lékaře!