Zánět dutin

Aplikace ušních a tělových svící HOXI při zánětech dutin

Aplikace ušních a tělových svící HOXI při zánětech dutin

Zánět vedlejších dutin (paranazální sinusitida) se vyskytuje většinou jako komplikace zánětu horních cest dýchacích a běžné rýmy. Může se také jednat o infekční onemocnění, která mohou mít původ ve virových onemocněních (chřipce a chřipce podobných onemocněních). Bez ohledu na příčinu problému, můžeme ušními a tělovými svícemi HOXI pomoci urychlit průběh zánětlivého procesu.

Vedlejší dutiny se nacházejí jak v kosti čelistní (pod okem), tak v kosti čelní (nad obočím). Podle místa bolestivosti, které můžeme zjistit poklepem na dutiny, aplikujeme na daná místa ušní svíce HOXI.

 • V případě zánětu dutin v kosti čelistní (pod okem),
  aplikujeme 1ks ušní svíce Hoxi pod každé oko přímo na čelistní kost
  (celkem 2ks ušních svící Hoxi)
 • V případě zánětu dutin v kosti čelní (nad obočím),
  aplikujeme 1ks ušní svíce Hoxi nad každé obočí na čelní kost
  (celkem 2ks ušních svící Hoxi)

Pokud jsou zánětem postiženy dutiny jak v kosti čelistní, tak v kosti čelní, aplikujeme ušní svíce Hoxi na všechna výše uvedená místa dle návodu. Ušní svíce Hoxi můžeme aplikovat ihned po sobě nebo s časovými rozestupy v průběhu jednoho dne.

Před aplikací ušních svíček HOXI na dutiny, doporučujeme použít 1 tělovou svíci HOXI na brzlík. Tělová svíce Hoxi aplikovaná na místo brzlíku pomáhá aktivovat imunitní systém a posiluje tělo v boji proti infekcím.

 • Při akutních zánětech dutin můžeme ušní svíce Hoxi aplikovat denně, dokud zánět neustoupí.
 • Po aplikaci ušních svící Hoxi na dutiny je možné, že se spustí nebo zvýší "vytékání" hlenů z nosu. Tento efekt je velmi žádoucí.
 • Pokud jsou záněty chronické, doporučujeme pravidelnou aplikaci ušních svící HOXI na místa, kde se zánět dutin projevuje nejčastěji, alespoň dvakrát týdně podle výše uvedeného postupu.

Doporučené typy ušních svíček HOXI na aplikaci:

Na aplikaci na brzlík doporučujeme tělové svíce HOXI:

Tělovými a ušními svícemi HOXI Nature - bez esenciálncálních olejů lze nahradit všechny typy svící.


 

HOXI-Aplikace ušních a tělových svící HOXI při zánětech dutin 

HOXI-Aplikace ušních a tělových svící HOXI při zánětech dutin

HOXI-Aplikace ušních a tělových svící HOXI při zánětech dutin


Výběr "vůně" podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Protected by Copyscape

© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.

Mějte na paměti, že ušní ani tělové svíce Hoxi nenahrazují lékaře!