Imunita

Aplikace tělové svíce HOXI® na posílení imunity

Aplikace tělové svíce HOXI® na posílení imunity

Podpořte svou přirozenou obranyschopnost s tělovými svícemi HOXI®

Cítíte se unavení, vyčerpaní a máte pocit, že na vás něco "leze"? Nebo vás trápí opakované nachlazení, virózy či jiné neduhy? Tělové svíčky HOXI® vám mohou pomoci podpořit přirozenou rovnováhu vašeho těla a posílit jeho odolnost.

Jak tělové svíčky HOXI® fungují?

Tělové svíčky HOXI® využívají jemné teplo a mírný podtlak, které mohou navodit pocit hluboké „relaxace“ a uvolnění. Tento stav může podpořit přirozené regenerační procesy těla a posílit jeho odolnost vůči vnějším vlivům.

Kdy a jak používat tělové svíčky HOXI® pro posílení imunity?

 • Prevence:

  • Aplikujte 1 tělovou svíci HOXI® denně po dobu jednoho týdne každý měsíc.
  • Střídejte umístění svíce – jeden den nad pupkem, druhý den na brzlíku.
 • Při akutním oslabení:

  • První den aplikujte 1 svíčku nad pupkem a 1 na brzlík.
  • Druhý den aplikujte 1 svíčku nad pupkem, 1 na brzlík a znovu 1 nad pupkem.
  • Pokračujte v tomto postupu až do zlepšení stavu.
Důležité upozornění:
 • Nepoužívejte tělové svíčky HOXI® při teplotě nad 37,5 °C.
 • Pro preventivní použití doporučujeme 7 svíček na měsíc, pro akutní potíže alespoň 14 svíček.
Doporučené tělové svíčky HOXI® pro podporu imunity:
 • Tělové svíce HOXI® NATURE: Bez esenciálních olejů, vhodné pro citlivou pokožku
 • Tělové svíce HOXI® s heřmánkem: Pro zklidnění a relaxaci
 • Tělové svíce HOXI® s levandulí: Pro harmonizaci a uvolnění napětí
 • Tělové svíce HOXI® s aloe vera: Pro regeneraci a zklidnění pokožky
 • Tělové svíce HOXI® s mandarinkou: Jemná vůně vhodná i pro děti

Upozornění: Tělové svíčky HOXI® nejsou léčebným prostředkem a nenahrazují odbornou lékařskou péči. V případě zdravotních potíží se vždy poraďte se svým lékařem.

Psychosomatický pohled na imunitu

Psychosomatický pohled na imunituProblémy s imunitou mohou být způsoben pocitem, že si stále musíme dávat pozor, aby nám někdo neublížil, nezranil nás či nějak nezasáhl naše city. Za problémy s imunitou může také postoj určité bezmoci a neschopnosti se ubránit, pocit, že stále musíme bojovat s „nepřítelem“.

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 

 

 

 

  

Posílení imunity s tělovými svíčkami HOXI®: Tajemství starověké moudrosti pro moderní výzvy

V dnešní době, kdy je naše imunita vystavena neustálým nástrahám, hledáme nové a účinné způsoby, jak ji podpořit a posílit. Jednou z cest, která nás může zavést k harmonii a odolnosti, je starobylá metoda tělových svíček. Tělové svíčky HOXI®, inspirované tradičními postupy a obohacené o moderní poznatky, nabízejí jedinečný způsob, jak pečovat o své tělo a posílit jeho přirozenou obranyschopnost.

Co se skrývá za tajemstvím tělových svíček?

Tělové svíčky, využívané již starověkými civilizacemi, jsou založeny na principu komínového efektu. Jemné teplo a podtlak, který vzniká při hoření svíčky, stimulují energetické body na těle a podporují tak přirozenou detoxikaci organismu. Zároveň se uvolňují aromatické esence z bylin a éterických olejů, které mají blahodárný vliv na naši psychiku a celkovou pohodu.

Jak tělové svíčky HOXI® podpoří vaši imunitu?

 • Stimulace lymfatického systému: Jemné teplo a podtlak svíčky mohou podpořit lymfatický systém, který hraje klíčovou roli v imunitní odpovědi organismu.
 • Harmonizace energetických center: Podle tradiční čínské medicíny mohou svíčky pomoci obnovit tok energie v těle a posílit jeho přirozenou obranyschopnost.
 • Uvolnění stresu a napětí: Stres je jedním z hlavních faktorů oslabujících imunitu. Relaxace a uvolnění, které přináší aplikace svíček, mohou pomoci snížit hladinu stresových hormonů a podpořit tak imunitní systém.
 • Blahodárné účinky bylin a éterických olejů: Svíčky HOXI® obsahují pečlivě vybrané bylinné extrakty a éterické oleje, které mohou mít pozitivní vliv na imunitní systém. Například heřmánek zklidňuje a ulevuje od zánětů, levandule podporuje relaxaci a spánek, a aloe vera má hojivé a regenerační účinky.

Zajímavost: Věděli jste, že tělové svíčky byly využívány již starými Egypťany a sibiřskými národy, kteří je považovali za posvátný nástroj pro očistu těla i duše? Tato tradice se postupně rozšířila do dalších kultur a dnes se tělové svíčky těší oblibě po celém světě.


Výběr "vůně" podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI® podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI®, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.

 

 

Mějte na paměti, že ušní ani tělové svíce HOXI® nenahrazují lékaře!