Bolest hlavy, migréna

Jak aplikovat ušní svíce Hoxi na bolest hlavy a migrénu?

Jak aplikovat tělové svíce Hoxi na bolest hlavy a migrénu?Při bolestech hlavy a migrénách doporučujeme aplikaci ušní svíce HOXI.

1. V případě, že bolest hlavy postupuje ze zadní části hlavy přes temeno směrem k čelu, aplikujeme jednu ušní svíci HOXI na tzv. "třetí oko" (mezi obočí nad kořen nosu).

2. Pokud jde bolest ze zadní části hlavy přes spánky, aplikujeme ušní svíci HOXI na spánek, kde je bolest silnější. Pokud je bolest rovnoměrná z obou stran, aplikujeme jednu ušní svíci HOXI na kterýkoliv spánek. (vždy použijeme pouze jednu svíci!)

V případě opakujících se migrén nebo bolestí hlavy doporučujeme preventivně používat jednu ušní svíčku HOXI týdně na (2) spánek nebo na (1) "třetí oko" (mezi obočí nad kořen nosu).

Doporučené typy svíček HOXI na aplikaci:

Ušními svícemi HOXI Nature (bez esenciálních olejů lze nahradit všechny typy svící).


Psychosomatický pohled na bolest hlavy

Psychosomatika nemocí - Hoxi tělové a ušní svíceMigréna je často projevem traumatické zkušeností z minulosti, nezpracovaným porodním traumatem, prožitým pocitem ohrožení, pocitem bezmoci. Často se projevuje právě ve stresových situacích, které zaznamená subjektivně naše podvědomí. Pokud je migréna doprovázena zvracením, jedná se o vyjádření faktu, že tento ohrožující pocit odmítáme.

Bolest hlavy a migréna má nespočet psychosomatických příčin, které nelze jednoduše paušalizovat. V mnoha případech se může jednat o podvědomé vyjádření pocitu viny či sebeupírání si prožití emocionálního štěstí.

Bolesti hlavy v předmenstruačním období se může manifestovat i strach z ovládání či využívání sebe jako ženy ze strany okolí.

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 


Výběr "vůně" svíce Hoxi s esenciálním olejem podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


HOXI-usni-svice---jak-pouzit-usni-svice-na-boles-hlavy-a-migrénu-01


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.

 

Mějte na paměti, že ušní ani tělové svíce Hoxi nenahrazují lékaře!