Bolest hlavy, migréna

Ušní svíce HOXI® pro uvolnění od bolesti hlavy a migrény

Jak aplikovat tělové svíce Hoxi na bolest hlavy a migrénu?Při bolestech hlavy a migrénách doporučujeme aplikaci ušní svíce HOXI®. Ušní svíce HOXI® nabízí šetrnou a relaxační metodu pro uvolnění od bolesti hlavy a migrény. Aplikace svíček je jednoduchá a pohodlná a může vám přinést úlevu od nepříjemných symptomů.

Postup aplikace ušních svíček HOXI®:

 1. Lokalizace bolesti:

  • Pokud bolest hlavy postupuje ze zadní části hlavy přes temeno směrem k čelu, aplikujte jednu ušní svíci HOXI® na tzv. "třetí oko" (mezi obočí nad kořen nosu).
  • Pokud bolest vychází ze zadní části hlavy přes spánky, aplikujte ušní svíci HOXI® na spánek, kde je bolest silnější. V případě oboustranné bolesti aplikujte svíci na jeden ze spánků (vždy používejte pouze jednu svíci!).
 2. Prevence opakujících se bolestí:

  • Pro prevenci opakujících se migrén nebo bolestí hlavy je vhodné používat jednu ušní svíci HOXI® týdně na (2) spánky nebo na (1) "třetí oko" (mezi obočí nad kořen nosu).

Doporučené typy svíček HOXI®:

 • Ušní svíce HOXI® - MEDUŇKA
 • Ušní svíce HOXI® - CANNABIS
 • Ušní svíce HOXI® - NATURE - bez esenciálních olejů
 • Ušní svíce HOXI® - ALOE VERA
 • Ušní svíce HOXI® - HEŘMÁNEK

Poznámka: Ušní svíce HOXI® Nature (bez esenciálních olejů) lze použít jako univerzální alternativu ke všem výše uvedeným typům svíček.

Důležité:

Před použitím ušních svíček HOXI® si vždy přečtěte návod k použití a dodržujte jeho pokyny. Ušní svíce HOXI® nejsou léčebným přípravkem. Aplikace svíček slouží k relaxaci a uvolnění a nenahrazuje lékařskou péči. Ušní svíce HOXI® nejsou určeny k diagnostikování, léčbě ani prevenci jakýchkoli onemocnění. Pokud trpíte chronickými bolestmi hlavy nebo migrénou, je důležité navštívit lékaře.

 


Psychosomatický pohled na bolest hlavy

Psychosomatika nemocí - Hoxi tělové a ušní svíceMigréna je často projevem traumatické zkušeností z minulosti, nezpracovaným porodním traumatem, prožitým pocitem ohrožení, pocitem bezmoci. Často se projevuje právě ve stresových situacích, které zaznamená subjektivně naše podvědomí. Pokud je migréna doprovázena zvracením, jedná se o vyjádření faktu, že tento ohrožující pocit odmítáme.

Bolest hlavy a migréna má nespočet psychosomatických příčin, které nelze jednoduše paušalizovat. V mnoha případech se může jednat o podvědomé vyjádření pocitu viny či sebeupírání si prožití emocionálního štěstí.

Bolesti hlavy v předmenstruačním období se může manifestovat i strach z ovládání či využívání sebe jako ženy ze strany okolí.

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)

 

HOXI-usni-svice---jak-pouzit-usni-svice-na-boles-hlavy-a-migrénu-01


Výběr "vůně" svíce Hoxi s esenciálním olejem podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI® podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI®, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.