Lupénka

Aplikace tělové svíce HOXI při Lupénce

Aplikace tělové svíce HOXI při LupénceNa různé projevy lupénky je třeba provést aplikaci několikrát. Nikdy nepřikládáme svíce HOXI přímo do hluboce popraskané kůže, svíčka by neměl přijít do kontaktu s krvácejícím místem nebo místem, kde je zaschnutá krev nebo strup.

  1. První týden aplikujeme denně jednu tělovou svíci (můžeme použít také ušní svíčku) na nejvíce postižená ložiska. Můžeme zvolit až tři ložiska, např.:
    1. den: loket, pravý palec u ruky a pravá dlaň;
    2. den: loket, pravý palec a levý prsteníček atd.
  2. Druhý týden svíčky neaplikujeme.
  3. Třetí týden opakujeme proceduru z prvního týdne.
  4. Čtvrtý týden opět neaplikujeme svíce. Pátý týden ob den přikládáme svíčku na postižená místa. Dále děláme preventivní ošetření 1 x měsíčně v jednom týdnu aplikujeme ob den po jedné svíčce na postižená místa, maximálně tři svíčky denně.

Vždy vybíráme nejvíce postižená místa. Denně použijeme tedy max. 3 svíčky.  Místa můžeme každý den vystřídat, vždy však necháváme jedu svíčku celou vyhořet na jednom místě.

Doporučené typy svíček HOXI na aplikaci:

Tělové ani ušní svíce HOXI nenahrazují lékaře!

Psychosomatický pohled na lupénku

HOXI-Psychosomatický pohled na lupénkuLupenka neboli psoriáza je častým onemocněním přecitlivělých lidí. Část ose projevuje ve spojitosti s pocitem viny, bezmoci nebo studu. Dle lokalizace výskytu můžeme usuzovat na různé psychosomatické příčiny. Lupénka na kůži hlavy často souvisí s pocitem odmítání naší osoby, pocitem odloučení od rodiny, negativním odsouzením ze strany rodiny či pocitem ponížení. Psoriáza na loktech může souviset s pocitem viny z vlastní neschopnosti vydat se v životě novým směrem, kdy tedy lokty špatně prorážíme vpřed. Na nohou se lupenka opět může projevit nezpracovaným pocitem viny, že nejsme přítomni u nějaké osoby, u které bychom měli být. Lupénka v obličeji může mít velmi podobné příčiny jako akné, kdy se necítíme akceptování okolím. V podkoleních jamkách nám může lupénka naznačovat nadměrnou snahu vyhovět okolí a na sebe zapomínat, podobně jako u ekzému na témže místě. Lupénka často souvisí s vnitřní podrážděností a vnitřní agresivitou, kdy si podvědomě můžeme vyčítat, že nežijeme sami pro sebe, ale spíš pro druhé.

 

Pro HOXI.cz připravila Mgr. Klára Hanzalová (© 2016-2017)


Výběr "vůně" podle typu onemocnění

Jak si správně vybrat ušní a tělové očistné svíce HOXI podle esenciálního oleje a onemocnění či problému na který svící chcete použít? Mnoho z Vás se ptá: "jaké svíce máme použít, jakou vůni nebo esenciální olej ve svíci je vhodný na náš problém a pro nás". Na základě naši mnohaletých zkušeností jsme pro Vás připravili přehlednou a zjednodušenou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje.


Protected by Copyscape© Všechny obrázky, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení a tabulky jsou autorským dílem HOXI.cz, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na info@hoxi.cz  V případě, že chcete zveřejnit na svých webových stránkách část našich textů apod., je to možné pouze s aktivním odkazem na www.hoxi.cz. Pokud jste prodejcem nebo terapeutem, či masérem používajícím ušní nebo tělové svíce HOXI, lze náš obsah použít pro Vaši prezentaci. Samozřejmě lze odkaz na naše články sdílet na facebookových stránkách, Twitteru a jiných sociálních sítích.