Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2340 hodnocení
5
2307x
4
28x
3
0x
2
2x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.10.2020
Spokojna ako vzdy,spolupraca super,odporucam
V Avatar autora Vendula Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.10.2020
S obchodem jsem spokojená, vše přišlo rychle a v pořádku.
M Avatar autora Michaela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.10.2020
Velmi spokojená
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.10.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.10.2020
Spolehlivý, komunikativný, rychlý obchod již hodně let.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.10.2020
+ Jsem spokojená , nevěřila jsem jak svíčky vyčistí uší a navíc je příjemný relax. Příště si zase objednám , děkuji Miroslava

Objednejte si , je to výhodnější a levnější než lékárnách.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.10.2020
dodání rychlé
D Avatar autora Dana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.10.2020
obchod je super
JK Avatar autora Jiří Křemen Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2020
Velmi spokojen.
DS Avatar autora Dita Schrollová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2020
Veliká spokojenost s kvalitou i dodáním . Objednávám pravidelně , mohu jen doporučit. Děkuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2020
JD Avatar autora Jaroslava Dospělová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2020
Naprostá spokojenost,mohu jenom doporučit.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2020
- velká spokojenost s pomocí při sestavení objednávky - rychlost dodání svíček - spokojenost při aplikaci svíček - velice ráda obchod doporučím, tak jako byl doporučen mě
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2020
+ seriozní jednání

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2020
+ Rychlost, spolehlivost

R Avatar autora Renata Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.9.2020
Rychlé a kvalitní zpracování objednávky. Děkuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.9.2020
Velká spokojenost
J Avatar autora Jana H. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2020
Rychlé a kvalitní zpracování objednávky, produkty super.. Děkuji.
E Avatar autora Elena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2020
Jsem spokojená s obchodem

Ovládací prvky výpisu

2356 položek celkem