Doručení objednávek do GLS ParcelShopů v České Republice

Ušní a tělové svíce HOXI si můžete nyní nechat zaslat i do GLS ParcelShopů v České Republice, kde je aktuálně více než 500 poboček. Tato možnost slouží pro pohodlné převzetí Vašeho balíčku v ParcelShopech GLS s delší otevírací dobou v případě, že si balíček nemůžete vyzvednout na Vaší adrese, v práci apod. V současné době není možné zasílat balíčky do ParcelShopu na dobírku. Umožňujeme pouze platbu předem. Při vyzvednutí balíčku již nemusíte myslet na to, zda je objednávka od HOXI uhrazena.

Jak na to? je to jednoduché

Po dokončení objednávky vyberte způsob dopravy > GLS ParcelShop v ČR <

GLS-parcelshop-HOXi-2

V dalším kroku si jednoduchým způsobem vyberete pobočku, kam bude Vaše objednávka doručena. Kliknutím na > Zvolit pobočku k doručení < se zobrazí seznam poboček, kde můžete vybrat podle seznamu nebo podle mapy. Vyberte a > potvrďte pobočku <.

GLS-parcelshop-HOXi-5

V dalším a posledním kroku již pouze zvolíte způsob platby Vaší objednávky. V současné době umožňujeme pouze platbu předem. Online bankovním převodem - přesměruje Vás na internetové bankovnictní, online platební kartou nebo klasickým bankovním převodem (objednávky odesíláme až po připsání platby na náš účet).

GLS-parcelshop-HOXi-3

 

Doprava je zcela ZDARMA již u objednávek od 1.000Kč. Do této ceny objednávek platí běžné ceníkové ceny dopravy.