Napsali o nás..

V dubnovém čísle časopisu pro ženy - Maminka se tentokrát zmínila redakce i o našich dětských ušních svících HOXI.V dubnovém čísle časopisu pro ženy - Maminka se tentokrát zmínila redakce i o našich dětských ušních svících HOXI. Zmínku a doporučení ušních svíček pro děti najdete na stránce 168 v rubrice: Zdraví je přece nejdůležitější - Poradíme Vám, co by nemělo chybět ve vaší domácí lékarničce.

Dětské ušní svíce HOXI vyrábíme úspěšně již několik let a jsou velmi oblíbeny mezi maminkami, které naše svíce používají nejen při akutních a chonických rýmách, lehčích zánětech středního ucha, ale při bolestech hlavy a mnoha jiných obtížích. 

Děkujeme tímto celé redakci čaopisu Maminka za zmínku o ušních svíčkách HOXI, čehož si moc vážíme. Jsme také rádi, že svíce HOXI se  staly běžnou součástí domácích lékárniček, pomůckou a nástrojem, nejen profesionálních terapeutů, ale i mnoha z Vás, kterým více nebo méně pomáhají s menšími či většími problémy. 

V dubnovém čísle časopisu pro ženy - Maminka se tentokrát zmínila redakce i o našich dětských ušních svících HOXI.Dětské ušní svíce HOXI můžete zakoupit v balení po 10ks v ručně šitém plátěném pytlíku, kerý Vaše svíce chrání a navíc jsou i příjemným dárkovým balením.

Ušní svíce HOXI pro děti v balení 10ks v plátěném pytlíku můžete zakoupit za základní cenu 360Kč. 

V případě, že jste našimi stálými zákazníky, platí pro Vás samozřejmě naše zákaznické slevy a výhody. 

Pokud máte zájem ušní svíce HOXI pro děti zakoupit jednotlivě po kusech, i to je samozřejmě možné. Například v baleních MIX vlastní výběr nám pouze do poznámky napište, že máte zájem o dětské ušní svíce a samozřejmě Vám je rádi přidáme i za zvýhodněnou cenu většího balení. :)

 

Dětské ušní svíce HOXI lze nakupovat i za velkoobchodní ceny.

 

Ušní svíčky HOXI doporučujeme jako součást moderní lékárničky každé domácnosti. Nabízí nejen okamžitou pomoc přírodní léčbou, ale jsou také výborným doplňkem v případě preventivního použití.

V dubnovém čísle časopisu pro ženy - Maminka se tentokrát zmínila redakce i o našich dětských ušních svících HOXI. 

 Použití ušních svíček samozřejmě nekončí použitím pouze do ucha nebo k uchu, ale samozřejmě nabízí daleko širší použití. Naučte se pracovat s ušními svíčkami a vyzkoušete jejich jednoduché použití a velkou účinnost.

 

Ušní ani tělové svíce HOXI v žádném případě nenahrazují lékaře!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení