Napsali o nás..

V dubnovém čísle časopisu pro ženy - Maminka se tentokrát zmínila redakce i o našich dětských ušních svících HOXI.V dubnovém čísle časopisu pro ženy - Maminka se tentokrát zmínila redakce i o našich dětských ušních svících HOXI. Zmínku a doporučení ušních svíček pro děti najdete na stránce 168 v rubrice: Zdraví je přece nejdůležitější - Poradíme Vám, co by nemělo chybět ve vaší domácí lékarničce.

Dětské ušní svíce HOXI vyrábíme úspěšně již několik let a jsou velmi oblíbeny mezi maminkami, které naše svíce používají nejen při akutních a chonických rýmách, lehčích zánětech středního ucha, ale při bolestech hlavy a mnoha jiných obtížích. 

Děkujeme tímto celé redakci čaopisu Maminka za zmínku o ušních svíčkách HOXI, čehož si moc vážíme. Jsme také rádi, že svíce HOXI se  staly běžnou součástí domácích lékárniček, pomůckou a nástrojem, nejen profesionálních terapeutů, ale i mnoha z Vás, kterým více nebo méně pomáhají s menšími či většími problémy. 

V dubnovém čísle časopisu pro ženy - Maminka se tentokrát zmínila redakce i o našich dětských ušních svících HOXI.Dětské ušní svíce HOXI můžete zakoupit v balení po 10ks v ručně šitém plátěném pytlíku, kerý Vaše svíce chrání a navíc jsou i příjemným dárkovým balením.

Ušní svíce HOXI pro děti v balení 10ks v plátěném pytlíku můžete zakoupit za základní cenu 360Kč. 

V případě, že jste našimi stálými zákazníky, platí pro Vás samozřejmě naše zákaznické slevy a výhody. 

Pokud máte zájem ušní svíce HOXI pro děti zakoupit jednotlivě po kusech, i to je samozřejmě možné. Například v baleních MIX vlastní výběr nám pouze do poznámky napište, že máte zájem o dětské ušní svíce a samozřejmě Vám je rádi přidáme i za zvýhodněnou cenu většího balení. :)

 

Dětské ušní svíce HOXI lze nakupovat i za velkoobchodní ceny.

 

Ušní svíčky HOXI doporučujeme jako součást moderní lékárničky každé domácnosti. Nabízí nejen okamžitou pomoc přírodní léčbou, ale jsou také výborným doplňkem v případě preventivního použití.

V dubnovém čísle časopisu pro ženy - Maminka se tentokrát zmínila redakce i o našich dětských ušních svících HOXI. 

 Použití ušních svíček samozřejmě nekončí použitím pouze do ucha nebo k uchu, ale samozřejmě nabízí daleko širší použití. Naučte se pracovat s ušními svíčkami a vyzkoušete jejich jednoduché použití a velkou účinnost.

 

Ušní ani tělové svíce HOXI v žádném případě nenahrazují lékaře!