Praktické balení 4ks tělových a ušních svíček HOXI®

Praktické balení 4ks tělových a ušních svíček HOXI®

Od května jsme pro Vás připravili nové, praktické balení tělových a ušních svíček HOXI® po 4 kusech v recyklovatelné papírové krabičce. Toto balení je ideální pro domácí použití i pro další prodej v maloobchodních prodejnách. Krabička chrání ušní a tělové svíce před světlem a poškozením, usnadňuje jejich skladování a umožňuje pohodlnou přepravu. Toto menší balení  ušních nebo tělových svící je také vhodné pro každého kdo si chce práci se svícemi HOXI® vyzkoušet nebo zakoupit více druhů v menším množství.

Vhodné i jako dárek

Elegantní balení ušních a tělových svíček HOXI® v krabičce po 4 kusech je ideální také jako dárek pro vaše blízké, kteří se zajímají o alternativní metody péče o zdraví a relaxaci.

Velkoobchodní ceny

Tělové svíce HOXI® i ušní svíce HOXI® v balení po 4 kusech nabízíme i za výhodné velkoobchodní ceny pro terapeuty, maséry a prodejce. Toto balení je nejideálnější pro prodej v Vaší prodejně.

Volně balené svíce pro větší úsporu - V naší nabídce naleznete i volně balené ušní nebo tělové svíce HOXI®, které jsou cenově dostupnější variantou pro ty, kteří netrvají na balení v krabičce a chtějí ušetřit.

novinka - tělové svíce HOXI 4ks v krabičce 01

novinka - ušní svíce HOXI 4ks v krabičce 01