Týden do slunovratu výhodně

HOXI---ušní-a-tělové-svíce----SLEVA---cerven-2019---01Blíží se nejen slunovrat, ale i období letních dovolených. Tentokrát máme pro Vás možnost výhodnějších nákupů celý týden až do slunovratu.

Při nákupu ušních a tělových svící HOXI. Od 14.6. až do 21.6.2019, tedy od pátku do pátku, máte možnost nakupovat svíce se SLEVOU 9%. Velkoobchodní odběratelé mohou využít SLEVU 4%!

Pokud jste našim stálým zákazníkem, sleva se samozřejmě vztahuje na Vaše individuelní ceny (zjistíte po přihlášení). Slevy lze kombinovat také s akčními nabídkami. U některých akčních balíčků s dárky zdarma je sleva "mírně omezena" a neplatí na nákup CD.

Ušní a tělové svíce HOXI jsou určeny nejen pro nemocné, ale i pro zdravé, aby si své zdraví udrželi. 

UŠNÍ A TĚLOVÉ SVÍCE HOXI S LÁSKOU PRO VÁS

SLEVA 9%
SLEVOVÝ KÓD: 2169

velkoobchodní odběratelé:
SLEVA 4%
SLEVOVÝ KÓD: 2164

Sleva je platná od 14.6.2019 do pátku 21.6.2019
Slevu uplatníte zadáním kódu v prvním kroku nákupního košíku.

  • Neomezujeme minimální výši nákupu pro uplatnění slevy.
  • Sleva se vztahuje na všechny objednávky přijaté s těmito slevovými kódy.
  • Slevu nelze uplatnit zpětně.
  • Slevové kódy nelze kombinovat. Vždy lze uplatnit pouze jeden slevový kód.

Pokud chcete ušetřit a potřebujete méně svící, využijte zvýhodněné ceny akčních balíčků ušních a tělových svící HOXI. 

Nevíte jaké tělové nebo ušní svíce HOXI si vybrat?

Připravily jsme pro Vás přehlednou tabulku pro výběr "vůně" esenciálního oleje v tělových nebo ušních svících HOXI. V tabulce jsou uvedeny prověřené a doporučené "vůně" esenciální oleje. Použití jiných vůní nebo jejich záměna není na závadu a nesnižuje účinnost při terapii. Všechny typy vůní lze nahradit svícemi nature bez esenciálních olejů.

Pokud budete chtít doporučit typ tělové nebo ušní svíce HOXI přímo na Váš problém, neváhejte se na nás obrátit v online poradně. Rádi bychom Vás upozornili, že ušní ani tělové svíce nenahrazují lékaře!

P.S.: Omlouváme, ale vzhledem k postupnému přesunu registrací na "tento" nový eshop mohlo docházet k chybám s odesíláním novinek. Nyní by již mělo fungovat normálně. (Lze se přihlásit i odhlásit k odbrěu bez problémů). Omlouváme se za drobné chyby a děkujeme za pochopení.

Děkujeme Vám za přízeň a přejeme hezký den

Váš výrobce ušních a tělových svící HOXI