Ušní a tělové svíce Hoxi - VELKOOBCHOD

Tělové a ušní svíce HOXI velkoobchodně nyní jednodušeji.

Náš nový eshop www.hoxi.cz jsme více optimalizovali i pro Vás, velkoobchodní odběratele. Stačí se přihlásit ke svému účtu a získáte přístup k VO cenám přímo v eshopu. Původní registrovaní VO zákazníci byli automaticky do velkoobchodní kategorie zařazeni.

Další novinou pro velkoobchodní zákazníky je možnost platby VO objednávky platební kartou nebo online bankovním převodem přímo po dokončení objednávky. Touto novinkou urychlujeme vyřízení a odeslání Vaší objednávky. Nemusíme již čekat na připsání platby na náš účet.

Vzhledem k tomu, že mnoho z Vás velkoobchodních odběratelů se stalo našimi dlouholetými odběrateli, kterých si velmi vážíme, a ne vždy potřebujete nakoupit ušní nebo tělové svíce Hoxi velkoobchodně za určitou minimální sumu, jsme se rozhodli přestat omezovat spodní hranici pro možnost nakupovat za VO ceny. V případě nižších objednávek si však uhradíte cenu dopravy. Doprava zdarma u VO objednávek je již od 1.500Kč. Více informací o dopravě >>

Dříve jsme připravovali slevové nabídky většinou pouze pro maloobchodní - koncové zákazníky. Od roku 2019 připravujeme pravidelné i nepravidelné slevy také pro Vás naše velkoobchodní partnery. Nezapoměňte se přihlásit k odběru novinek nebo sledovat naše facebookové stránky, aby jste se o slevách dozvěděli.

Pokud jste našim velkoobchodním odběratelem a ušní nebo tělové svíce Hoxi máte i v nabídce Vaší provozovny, rádi Vás zařadíme do seznamu prodejců, aby se o Vás zákazníci mohli dozvědět i od nás.

Pokud nejste naším VO odběratelem, můžete se samozřejmě registrovat také a získat přístup k VO cenám ušních a tělových svící HOXI také. Více informací o velkoobchodním prodeji a registraci.

Nový eshop je samozřejmě již upraven i pro pohodlnější přístup a objednávky z mobilních telefonů nebo tabletů.

 

Doufáme, že Vám tyto novinky budou přínosem a umožní rychlejší a pohodlnější nákup.

 

Váš výrobce ušních a tělových svící HOXI