18.1.2019 spouštíme nový eshop

od 18.1.2019 nový eshop HOXI - ušní a tělové svíce

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám oznámili, že od 18.1. do 20.1. 2019 budeme měnit - přesouvat eshop www.HOXI.cz na nový, kvalitnější, rychlejší, optimalizovaný pro mobilní telefony a tablety, a samozřejmě celkově uživatelsky přívětivější.

Na novém eshopu je možnost velkoobchodních nákupů, více možností pro akce a slevy. Zároveň nám nový eshop umožní lépe pracovat s články a informacemi pro Vás. Snažili jsme se Vaše registrace přesunout na nový eshop tak, aby jste nepřišli o Vaše slevy a výhody, které samozřejmě bude poskytovat i nadále a připravujeme i další novinky. Nově je možnost také platit online kartou i velkoobchodní objednávky.

Omlouváme se předem za případné komplikace s přesunem, které samozřejmě mohou nastat. Tato změna je již nutná vzhledem k omezeným možnostem původního eshopu, který nám dobře sloužil více než 6 let.

Jako každý měsíc i tento máme pro Vás připravenu slevovou akci, kterou spustíme již na novém eshopu a zašleme Vám tuto informaci emailem.

Pokud by jste měli jakýkoliv dotaz nebo se Vám nepřipsala Vaše zákaznická sleva v novém rozhraní, apod.. napište nám, postupně vše doladíme k Vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení a douofáme, že budete s novým eshopem spokojeni a usnadní Vám nákup.

Hezký den

Váš výrobce ušních a tělových svící HOXI