18.1.2019 spouštíme nový eshop

od 18.1.2019 nový eshop HOXI - ušní a tělové svíce

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám oznámili, že od 18.1. do 20.1. 2019 budeme měnit - přesouvat eshop www.HOXI.cz na nový, kvalitnější, rychlejší, optimalizovaný pro mobilní telefony a tablety, a samozřejmě celkově uživatelsky přívětivější.

Na novém eshopu je možnost velkoobchodních nákupů, více možností pro akce a slevy. Zároveň nám nový eshop umožní lépe pracovat s články a informacemi pro Vás. Snažili jsme se Vaše registrace přesunout na nový eshop tak, aby jste nepřišli o Vaše slevy a výhody, které samozřejmě bude poskytovat i nadále a připravujeme i další novinky. Nově je možnost také platit online kartou i velkoobchodní objednávky.

Omlouváme se předem za případné komplikace s přesunem, které samozřejmě mohou nastat. Tato změna je již nutná vzhledem k omezeným možnostem původního eshopu, který nám dobře sloužil více než 6 let.

Jako každý měsíc i tento máme pro Vás připravenu slevovou akci, kterou spustíme již na novém eshopu a zašleme Vám tuto informaci emailem.

Pokud by jste měli jakýkoliv dotaz nebo se Vám nepřipsala Vaše zákaznická sleva v novém rozhraní, apod.. napište nám, postupně vše doladíme k Vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení a douofáme, že budete s novým eshopem spokojeni a usnadní Vám nákup.

Hezký den

Váš výrobce ušních a tělových svící HOXI

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení