Tělové a ušní svíce HOXI se ŠALVĚJÍ - NOVINKA

HOXI---SALVEJ---telove-svice-v-platenem-pytliku-se-salveji---10ks---01Vzhledem k velké poptávce jsme pro Vás zařadili do výroby další typ ušních a tělových svící HOXI, a to s esenciálním olejem Šalvěje. Stejně jako všechny naše ušní i tělové svíce HOXI, tak i svíce se šalvějí vyrábíme ručně, z láskou, z kvalitního českého včelího vosku a protizánětlivé kurkumy.

Ušní a tělové svíce HOXI esenciálním olejem šalvěje jsou také vhodným doplňkem při aromaterapii. Ušní a tělové svíčky HOXI se Šalvějí mají silný protizánětlivý účinek. Šalvěj povzbuzuje mysl, harmonizuje nebo zklidňuje emoce, a působí blahodárně na celý organismus.

 

salvej-02Ušní svíce HOXI s protizánětlivou kurkumou, včelím voskem a esenciálním olejem Šalvěje doporučujeme použít například při rýmě, zánětech horních a dolních cest dýchacích, při uvolnění psychického napětí, při stresu, při bolestech zubů a zánětlivých onemocnění dutiny ústní. Ušní svíce HOXI se Šalvějí jsou také velmi vhodné jako doplněk při onemocnění uší a k ušní hygieně.

Tělové svíce HOXI s protizánětlivou kurkumou, včelím voskem a esenciálním olejem Šalvějí doporučujeme použít například při bolestech v krku, angínách, zánětech průdušek, kašli a při trávicích potížích. Tělové svíce HOXI s Šalvějí působí také anitidepresivně a lze je použít i při detoxikaci.  

Ušní a tělové svíce HOXI s esenciálním olejem ŠALVĚJE můžete zakoupit ve všech našich běžných baleních. Tedy od 1ks ušní nebo tělové svíce až po výhodnější balení po 100ks.

Ušní a tělové svíce HOXI s esenciálním olejem ŠALVĚJE

Všechny ušní a tělové svíce HOXI vyrábíme v optimalizované délce pro co nejlepší účinek, v kónickém tvaru a jsou opatřeny ochranným filtrem z gázy. Mějte na paměti, že ušní ani tělové svíce HOXI nenahrazují lékaře! Nejsou zdravotním materiálem, ale vhodným zdravotním doplňkem.