Tělové a ušní svíce HOXI se ŠALVĚJÍ - NOVINKA

HOXI---SALVEJ---telove-svice-v-platenem-pytliku-se-salveji---10ks---01Vzhledem k velké poptávce jsme pro Vás zařadili do výroby další typ ušních a tělových svící HOXI, a to s esenciálním olejem Šalvěje. Stejně jako všechny naše ušní i tělové svíce HOXI, tak i svíce se šalvějí vyrábíme ručně, z láskou, z kvalitního českého včelího vosku a protizánětlivé kurkumy.

Ušní a tělové svíce HOXI esenciálním olejem šalvěje jsou také vhodným doplňkem při aromaterapii. Ušní a tělové svíčky HOXI se Šalvějí mají silný protizánětlivý účinek. Šalvěj povzbuzuje mysl, harmonizuje nebo zklidňuje emoce, a působí blahodárně na celý organismus.

 

salvej-02Ušní svíce HOXI s protizánětlivou kurkumou, včelím voskem a esenciálním olejem Šalvěje doporučujeme použít například při rýmě, zánětech horních a dolních cest dýchacích, při uvolnění psychického napětí, při stresu, při bolestech zubů a zánětlivých onemocnění dutiny ústní. Ušní svíce HOXI se Šalvějí jsou také velmi vhodné jako doplněk při onemocnění uší a k ušní hygieně.

Tělové svíce HOXI s protizánětlivou kurkumou, včelím voskem a esenciálním olejem Šalvějí doporučujeme použít například při bolestech v krku, angínách, zánětech průdušek, kašli a při trávicích potížích. Tělové svíce HOXI s Šalvějí působí také anitidepresivně a lze je použít i při detoxikaci.  

Ušní a tělové svíce HOXI s esenciálním olejem ŠALVĚJE můžete zakoupit ve všech našich běžných baleních. Tedy od 1ks ušní nebo tělové svíce až po výhodnější balení po 100ks.

Ušní a tělové svíce HOXI s esenciálním olejem ŠALVĚJE

Všechny ušní a tělové svíce HOXI vyrábíme v optimalizované délce pro co nejlepší účinek, v kónickém tvaru a jsou opatřeny ochranným filtrem z gázy. Mějte na paměti, že ušní ani tělové svíce HOXI nenahrazují lékaře! Nejsou zdravotním materiálem, ale vhodným zdravotním doplňkem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení