Ušní a tělové svíce HOXI s Mandarinkou - NOVINKA

HOXI ušní a tělové svíce s esenciálním olejem MandarinkyPřipravili jsme pro Vás NOVÝ, velmi žádaný typ ušních a tělových svící HOXI. Naše ušní i tělové svíce, které jsou vyrobeny s kvalitního českého včelího vosku a protizánětlivé kurkumy jsme obohatili o 100% esenciální olej MANDARINKY (Citrus reticulata).

Ušní a tělové svíce HOXI s  esenciálním olejem Mandarinky jsou také vhodným doplňkem i při aromaterapii. Mají zahřívající a protizánětlivý účinek. Velmi pomáhají pro uvolnění napětí, melancholie a smutku.

Esenciální olej Mandarinky  se využívá také jako výborný psychický stimulant. Uvolňuje napětí a je vhodný i do koupelí, kde působí pro křečím svalů, bolestem hlavy apod. Esenciální olej Mandarinka je velmi oblíbený u dětí.

MANDARINKA- esenciální olej - HoxiTělové svíce HOXI s esenciálním olejem Mandarinka lze také kombinovat s jiným technikami, například s masáží při svalovém napětí, bolestech, křečích, artritidě nebo revmatismu.

Ušní a tělové svíce HOXI s esenciálním olejem MANDARINKY můžete zakoupit ve všech našich běžných baleních. Tedy od 1ks ušní nebo tělové svíce až po výhodnější balení po 100ks.

 

HOXI ušní a tělové svíce s esenciálním olejem Mandarinka

Všechny ušní a tělové svíce HOXI vyrábíme v optimalizované délce pro co nejlepší účinek, v kónickém tvaru a jsou opatřeny ochranným filtrem z gázy. Mějte na paměti, že ušní ani tělové svíce HOXI nenahrazují lékaře! Nejsou zdravotním materiálem, ale vhodným zdravotním doplňkem.