Informace o provozu, dopravě a kurzech v období od 14.3.2020

Vážení zákazníci, 

rádi bychom Vás informovali, že vzhledem k tomu, že nám jde především o zdraví, a vzhledem ke stávajícímu nouzovému stavu v ČR rušíme termín kurzu použití ušních a tělových svící Hoxi 21.3.2020 v Pelhřimově. Více informací o náhradním termínu, stornu nebo změně najdete na naší stránce, nebo kontaktujte přímo lektorku na emailu: poradna@hoxi.cz

Informace o provozu v nouzovém stavu ČR

Vzhledem k tomu, že svíce vyrábíme v hygienických podmínkách neustále i mimo tento stav a jsme spíše malou rodinou manufakturou, kde nám především záleží na kvalitě svící Hoxi a na Vaší spokojenosti, nejsme nuceni přijímat žádná vyjímečná opatření ve výrobě. NIcméně vzhledem k "dominovému efektu" je možné, že některý z našich dodavatelů může mít v tomto období částečný výpadek a nebudeme například schopni mít 100% sortiment skladem. (budeme Vás průběžně informovat na našich stránkách)

V současné době (14.3.2020) přijímáme objednávky prostřednictvím eshopu stadardně a dopravu i nadále zajišťujeme prostřednictvím kurýrní služby GLS od které nemáme žádné omezující informace pro dopravu v ČR. Prozatím bude fungovat i doprava na Slovensko. Několika z Vás zasíláme zboží i do zemí, která jsou nyní na seznamu rizikových. V případě objednávky se prosím předem informujte o možnosti dopravy na našem emailu info@hoxi.cz (Dopravní společnost situaci průběžně aktualizuje).

Doufáme, že situace se co nejdříve uklidní a držíme všem palce, aby přečkali toto období bez nemocí a zbytečného stresu.

Váš výrobce ušních a tělových svící HOXI.