Informace o provozu, dopravě a kurzech v období od 14.3.2020

Vážení zákazníci, 

rádi bychom Vás informovali, že vzhledem k tomu, že nám jde především o zdraví, a vzhledem ke stávajícímu nouzovému stavu v ČR rušíme termín kurzu použití ušních a tělových svící Hoxi 21.3.2020 v Pelhřimově. Více informací o náhradním termínu, stornu nebo změně najdete na naší stránce, nebo kontaktujte přímo lektorku na emailu: poradna@hoxi.cz

Informace o provozu v nouzovém stavu ČR

Vzhledem k tomu, že svíce vyrábíme v hygienických podmínkách neustále i mimo tento stav a jsme spíše malou rodinou manufakturou, kde nám především záleží na kvalitě svící Hoxi a na Vaší spokojenosti, nejsme nuceni přijímat žádná vyjímečná opatření ve výrobě. NIcméně vzhledem k "dominovému efektu" je možné, že některý z našich dodavatelů může mít v tomto období částečný výpadek a nebudeme například schopni mít 100% sortiment skladem. (budeme Vás průběžně informovat na našich stránkách)

V současné době (14.3.2020) přijímáme objednávky prostřednictvím eshopu stadardně a dopravu i nadále zajišťujeme prostřednictvím kurýrní služby GLS od které nemáme žádné omezující informace pro dopravu v ČR. Prozatím bude fungovat i doprava na Slovensko. Několika z Vás zasíláme zboží i do zemí, která jsou nyní na seznamu rizikových. V případě objednávky se prosím předem informujte o možnosti dopravy na našem emailu info@hoxi.cz (Dopravní společnost situaci průběžně aktualizuje).

Doufáme, že situace se co nejdříve uklidní a držíme všem palce, aby přečkali toto období bez nemocí a zbytečného stresu.

Váš výrobce ušních a tělových svící HOXI.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení