Kouzlo přítomného okamžiku - Řízená meditace na CD, Klára Hanzalová

Neohodnoceno
Značka: Musicavibra
320 Kč / ks 320 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Objevte kouzlo přítomného okamžiku a zažijte jedinečný pocit být sám sebou TEĎ A TADY. Dosáhněte osvobozujícího stavu od všech negací pomocí terapeutické koncepce mluveného slova a hudby inspirované indickou mystickou hudbou (flétna, loutna, tambura, tibetský gong a zvonky). Hudba je laděná na pozitivní frekvenci 423 Hz a má blahodárný účinek na mozek, celé tělo a psychiku.

Námět a hudba: © Klára Hanzalová 2023
Vydavatelství: © Musicavibra.cz
Celková délka: 52:00

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázky z CD v MP3:

 

Kouzlo přítomného okamžiku - Řízená meditace na CD, Klára HanzalováŘízená meditace Vás zavede do světa zdravého vztahu k sobě. Budete mít možnost dosáhnout čistého stavu mysli a prožít sami sebe v úrovni přítomného okamžiku. Meditace je rozdělena do několika částí. První část umožňuje plně se propojit s vlastním tělem, přijmout jeho podobu, vlastnosti a kvality. Toto hluboké přijetí svého těla působí blahodárně na zdraví těla a jeho celkový harmonický stav, pomáhá rozproudit životní energii, odplavit negativní pocity a fyzický stres. Další část pak otvírá a harmonizuje osobní vztahy a vztahy k lidem obecně. Poslední část je čistým uvolněním se ze světa jakýchkoliv myšlenek a vnitřních přesvědčeních, které nám znemožňují být tím, kdo skutečně jsme - sami sebou, bez masek, obran a sebeomezujících přesvědčení.

 

 

Návod k meditaci:

Posaďte se do meditační pozice nebo si pohodlně lehněte na klidné a nerušené místo. Pusťte CD a zavřete oči. Nechte se vést mluveným slovem a snažte se vizualizovat a představovat si to, k čemu Vás řízená meditace vybízí. Budete-li postupovat podle vedení, můžete dosáhnout nádherného a nezapomenutelného poznání, které se týká nejen Vás, ale i života a Kosmu. Toto poznání je pak trvalé a odnesete si jej do běžného života.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řízené meditace
Autor: Mgr. Klára Hanzalová

KOUZLO PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU - řízená meditace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Musicavibra.cz - Autorská meditační hudba a mluvené meditace - Klára Hanzalová